kontakt    úvod
4P - Program pre príťažlivé Podpoľanie

Aktuality

 • Pozvánka na podujatia vo Zvolenskej Slatine

  V dňoch 19 - 20. 8. 2016 sa vo Zvolenskej  Slatine bude konať  medzinárodný hudobný festival  -  More Than Fest No.7

  Plagát

  Informácie o koncerte

 • /OZ_FOTO/FSP_2016/DSC04705.JPG

  Prezentácia certifikovaných výrobkov na FSP Detva

  Na  51. ročníku folklórnych slávností pod poľanou v Detve  v dňoch 8.–10.  júla 2016 v areáli amfiteátra OZ Podpoľanie prezentovalo značku ,,Regionálny produkt Podpoľanie ®.  Bola to prezentácia výrobkov z Podpoľanie, ktoré získali takúto značku. Značka je zárukou jedinečnosti, originality a regionálneho pôvodu výrobku.

  Fotogaléria

 • /OZ_FOTO/AA_Podri/DSC_1078.JPG

  Návšteva v MAS Regiónu Poodří 13. - 14. mája 2016

  V dňoch 13. - 14. mája 2016 sa zástupcovia  Podpoľanie zúčastnili na 15. ročníku „ Otevírání Poodří a pooderské koštování“ na zámku v Bartošoviciach v partnerskej MAS Regionu Poodří. Zástupcovi partnerských MAS prezentovali svoju činnosť a dohodli sa na pokračovaní spolupráce a prehlbovaní partnerstva

  Fotogaléria

 • /OZ_FOTO/RPP_maj/DSC_0971.JPG

  V Podpoľaní boli udelené ďalšie certifikáty pre používanie značky Regionálny produkt Podpoľanie.

  Občianske združenie Podpoľanie, ako koordinátor značenia regionálnych produktov, pridelilo 5.5.2016 ďalší certifikát. Oceneným  bol pán Imrich Melich z Detvy, ktorý o značku požiadal pre včelie produkty.

  Zároveň boli certifikáty odovzdané piatim producentom, ktorí požiadali o predľženie platnosti.

  Celkovo sa týmto ocenením môže  na Podpoľaní pochváliť  24 výrobcov a producentov.

  Fotogaléria

  Zoznam ocenených výrobcov

 • /Loga/img.php.jpg

  5. výzva pre záujemcov o značku Regionálny produkt Podpoľanie

  Občianske združenie Podpoľanie vyhlasuje 5. výzvu na predkladanie žiadostí o udelenie značky Regionálny produkt Podpoľanie®

  Obdobie vyhlásenia výzvy: 1.3.2016 - 31.3.2016

  Žiadosti spolu s prílohami  je možné predkladať v kancelárii OZ Podpoľanie od 21.3.2016 do  31.3.2016

  Bližšie informácie nájdete na stránke Regionálny produkt Podpoľanie®

 • /OZ_data/KONEi_3574460.jpg

  Zimná furmanská súťaž ťažných koní XIII. ročník

  Mesto Hriňová Vás pozýva na XIII. ročník  Zimnej furmanskej súťaže  ťažných koní -  dňa 30.1.2016 od 10,00 hod  v Hriňová Murinka

  Plagát

 • /OZ_FOTO/DSC_0486.JPG

  Podpoľanie sa uchádza o finančné prostriedky na rozvoj regiónu

  Podpoľanie o.z. viac ako dva roky pracovalo na príprave a spracovaní Stratégie miestneho rozvoja – CLLD, ktorá bola v polovici decembra 2015 odovzdaná na Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR.

 • /leader.jpg

  Verejná prezentácia Stratégie CLLD

   Občianske združenie Podpoľanie sa chce aj v programovacom období 2014 - 2020 uchádzať ofinančné prostriedky z fondov Európskej únie a následne podporovať projekty, ktoré budú prispievať k rozvoju územia. Základným predpokladom pre získanie týchto financií je spracovanie Stratégie miestneho rozvoja – CLLD, ktorej vypracovanie v súčasnosti dospelo k záveru a na prezentáciu ktorej Vás srdečne pozývame dňa 24.11.2015 o 15,00 na Masarykov Dvor.

   

 • /OZ_FOTO/VZ_22.9.2015/DSC_0390.jpg

  Valné zhromaždenie - zasadnutie

  Dňa 22.9.2015 zasadalo v Hriňovej Valné zhromaždenie Podpoľania o.z.  Dôležitým bodom rokovania boli voľby orgánov združenia v súlade s novými stanovami združenia. Členovia zvolili na obdobie 3 roky správnu radu v zložení: Jana Hrončeková, Mgr. Stanislav Horník, Ing. Róbert Záchenský, Imrich Paľko, RNDr. Juraj Bódi, Ing. Magdaléna Krnáčová, Ján Klimo, PhDr. Jarmila Chovancová, Anna Sujová. Za predsedu Rady bol zvolený RNDr. Juraj Bódi a podpredsedom sa stal Ing. Róbert Záchenský.

  Fotogaléria

 • /OZ_FOTO/CLLD/DSC_0368.jpg

  Príprava stratégie miestneho rozvoja 2014 - 2020

  Občianske združenie Podpoľanie sa chce aj v programovacom období 2014 - 2020 uchádzať o finančné prostriedky z fondov Európskej únie a následne podporovať projekty, ktoré budú prispievať k rozvoju územia. Základným predpokladom pre získanie týchto financií je spracovanie Stratégie miestneho rozvoja - CLLD, v ktorej si Podpoľanie zadefinuje aktivity, ktoré bude v nasledujúcom období finančne podporovať. Po spracovaní analýzy územia a návrhovej časti členovia Programového výboru v súčasnosti aktívne pracujú na akčnom a finančnom pláne stratégie CLLD.

  Fotogaléria

logo-malohont maspoodri parc-naturel-pilat Muranska Planina 36 jo paloc bbsk
fsr esf OP ZaSI husk husk_slogan husk_gorbe
ES PRV EPFPRV LEADER nss
Stránky generuje redakčný systém PROXIA web, spoločnosti eSoft s.r.o.