kontakt    úvod
4P - Program pre príťažlivé Podpoľanie

Aktuality

 • /Loga/logo_irop-fill-681x681.jpg

  Harmonogram výziev IROP na roky 2019 a 2020

  Výkonný orgán MAS Podpoľanie schválil dňa 21. októbra 2019 Harmonogram výziev IROP na roky 2019 a 2020.

  Harmonogram výziev IROP 2019 a 2020

 • /Loga/RP_logo-ochr-znamka-02.jpg

  Slávnostné odovzdávanie certifikátov

  Dňa 2. októbra 2019 prebehlo slávnostné odovzdanie certifikátov schválených žiadostí z 10. výzvy na získanie certifikátu Regionálny produkt Podpoľanie a zo 7. výzvy na predĺženie platnosti certifikátu. Spolu bolo schválených 17 žiadostí, z toho 1 nová žiadosť a 16 žiadostí na predĺženie platnosti certifikátov. Všetkým srdečne blahoželáme.

   

 • /Podujatia_obce/Zatvaranie_Banosa.png

  Tradičná chuť jesene - Zatváranie Bánoša

  Dňa 19. 10. 2019 sa uskutoční Tradičná chuť jesene - Zatváranie Bánoša v Banskej Bystrici.

  Súčasťou podujatia je jarmok tradičných ľudových výrobkov a remesiel a nositelia značky regionálny produkt tu majú možnosť predstaviť a predávať svoje výrobky. Podujatia sa zúčastnia aj držitelia značky Regionálny produkt Podpoľanie.

 • Záverečná výstava medzinárodného sympózia

  Detvianska umelecká kolónia pri KC A. Sládkoviča v Detve a Masarykov dvor Vás pozývajú na záverečnú výstavu medzinárodného sympózia konaného od 29.9. do 6.10.2019 na Masarykovom dvore

  Pozvánka

 • /CLLD/Informacna_aktivita_k_ZoNFP_7.4_PRV/DSC_1511.JPG

  Informačná aktivita

  Dňa 24. júla 2019 sa konala Informačná aktivita k výzve na predkladanie ŽoNFP na opatrenie stratégie CLLD 2.3.3 Podpora budovania zariadení pre kultúru, šport a voľnočasové aktivity (7.4) PRV

   

  Informačnú aktivitu viedla projektová manažéria MAS Podpoľanie a riaditeľka združenia Podpoľanie, o. z. JUDr. Viera Trokšiar Bystrianska. AKtivity sa zúčastnilo 19 zástupcov obcí a miest.

 • /Podujatia_obce/2bb583d1-d93e-11e9-8f2e-000c29a578f8.jpg

  Dni mesta Detva 5. - 6. október 2019

  V dňoch 5. a 6. októbra 2019 sa uskutoční podujatie Dni mesta Detva spojené s bohatým kultúrnym programom a tradičným detvianskym jarmokom

  Bližšie informácie tu:

  Plagát

 • Predĺženie termínu na predkladanie ŽoNFP v rámci Výzvy 2.3.3

  Predĺženie termínu na predkladanie ŽoNFP v rámci V7zvy 2.3.3 Podpora budovania zariadení pre kultúru, šport a voľn.aktivity (7.4 PRV)

  Oznámenie o predĺžení termínu

  Výzva_aktualizácia

   

 • Odborná prax vo Švajčiarku

  Vážené dámy, vážené pani,

  preposielame vám informáciu o odbornej praxi vo Švajčiarsku, ktorú organizuje Švajčiarsko - slovenské združenie cestovného ruchu.

   

  V službách cestovného ruchu na Sloensku pracuje mnoho mladých ľudí, ktorí majú záujem zdokonaliť svoje vedomosti z poskytovania služieb cestovného ruchu prostredníctvom odborných praxí v zahraničí. Združenie ponúka týmto záujemcom 4 mesačnú odbornú prax v hoteloch a pohostinských zariadeniach vo Švajčiarsku v zimnej sezóne 2019/2020, zahrňujúcu okrem praktickej práce v zariadeniach cestovného ruchu aj dvojtýždňový intenzívny kurz v školskom hoteli v Luzerne.

  Viac informácií nájdete v prílohách:

  Prihláška

  Pozvánka v nemeckom jazyku

  Opis praxe v nemeckom jazyku

   

 • /Loga/RP_logo-ochr-znamka-02.jpg

  Predstavujeme Regionálne produkty BB kraja počas Folklórnych slávností pod Poľanou v Detve

  Aj v tomto roku predstavíme návštevníkom FSP v Detve producentov a ich výrobky so značkou Regionálny produkt Podpoľanie. Prezentáciu certifikovaných výrobkov obohatíme o výrobky so značkou Regionálny produkt Hont, Regionálny produkt Horehronie, Regionálny produkt Novohrad, Regionálny produkt Gemer - Malohont a Regionálny produkt Pohronie.

  Navštívte spoločnú prezentáciu certifikovaných výrobkov, ktorú nájdete v priestoroch detvianskeho amfiteátra počas Folklórnych slávností pod Poľanou v Detve v termíne 12. júla - 14. júla 2019.

  Pozvánka

 • MAS Podpoľanie vyhlasuje Výzvu na výber odborných hodnotiteľov

  Miestna akčná skupina Podpoľanie v rámci implementácie stratégie miestneho rozvoja vedeného komunitou 5P - program pre príťažlivé Podpoľanie + pre Program rozvoja vidieka SR 2014 - 2020 vyhlasuje Výzvu č.1/2019/OH/PRV na výber odborných hodnotiteľov pre žiadosti o nenávratný finančný príspevok.

  Viac informácií nájdete v prílohách:

  Výzva

  Príloha č.1 Žiadosť o zaradenie do zoznamu odborných hodnotiteľov

  Príloha č.2 Vzor životopisu odborného hodnotiteľa

   

logo-malohont maspoodri parc-naturel-pilat Muranska Planina 36 jo paloc bbsk
fsr esf OP ZaSI husk husk_slogan husk_gorbe
PRV-2014-2020 IROP ES PRV EPFPRV LEADER nss
Stránky generuje redakčný systém PROXIA web, spoločnosti eSoft s.r.o.